Skip to content Skip to footer

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Kırışıksız Günler Sizi Bekliyor!

Operasyon Süresi

1 SAAT

Taburcu
Süresi

AYNI GÜN

İyileşme
Süresi

7 GÜN

yüze yağ enjeksiyonu uygulaması
Yağ Enjeksiyonu İle Genç Görünün!

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu hizmetlerimizle, doğal ve gençleşmiş bir görünüm elde edin. Kendi yağınızın kullanıldığı bu yenilikçi prosedürle, cildinize dolgunluk ve canlılık kazandırın. Hassas ve kişiye özel uygulamalarımızla, taze ve yenilenmiş bir cilt için bizimle iletişime geçin. 

01. Yüze Yağ Enjeksiyonu
02. Nano-Fat Transfer
maje clinic

Yüze Yağ Enjeksiyonu Hakkında

Yüze Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Yağ Enjeksiyonu günümüzde brezilya poposu, meme büyütme, alın ovalini güzelleştirme, dudak şekil ve hacmini güzelleştirme, elmacık belirginleştirme, genital operasyonlar ve el gençleştirme işlemlerinde fazlaca kullanılır.

Yüze Yağ Enjeksiyonu randevu al
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

    Yüze Yağ Enjeksiyonu Uygulaması

    yüze yağ enjeksiyonu nedir

    Yağ Enjeksiyonu günümüzde brezilya poposu, meme büyütme, alın ovalini güzelleştirme, dudak şekil ve hacmini güzelleştirme, elmacık belirginleştirme, genital operasyonlar ve el gençleştirme işlemlerinde fazlaca kullanılır. Ancak liposakşın ile alınan yağ yüze göz altına veya göz kapaklarına enjekte edildiğinde altta topçuk hissiyatı oluşturabilir. Bunun için günümüzde yüze yağ enjeksiyonları için nano-fat transfer isimli bir teknik uygulanır. Yapısal olarak kalın olan lipitler bu yöntem ile ayrıştırılıp sıvılaştırılır. Bu şekilde enjekte edilecek yağ inceltilir ve uygulanacak bölgeye çok daha rahat uyum sağlar. Yüze yağ enjeksiyon işlemleri sonrası günlük hayata ve gezilere devam etmenin hiçbir sakıncası yoktur.

    telefon
    whatsapp