Skip to content Skip to footer

Yüze Dolgu İşlemleri

Yüze Dolgu İşlemleri

Dolgun ve Genç Yüz Hatlarına Sahip Olun!

Operasyon Süresi

20 DAKİKA

Taburcu
Süresi

AYNI GÜN

İyileşme
Süresi

14 GÜN

yüz dolgusu estetiği
Genç ve Gergin Bir Görünüm Kazanın!

Yüze Dolgu İşlemleri

Yüze Dolgu İşlemleri ile gençleşin ve doğal güzelliğinizi vurgulayın. Uzmanlarımız, belirgin hatları yumuşatarak ve yüzün dolgunluk ve simetrisini artırarak gençleşmenizi sağlar.

01. Yüz Dolgusu
02. Nazolabial Dolgu
03. Burun Dolgusu
04. Elmacık ve Yanak Dolgusu
05. Jawline ve Çene Ucu Dolgusu
06. Dudak Dolgusu
maje clinic

Yüze Dolgu İşlemleri Hakkında

Yüze Dolgu İşlemleri Nedir?

Temel maddesi hyaluronic asit olan BDDA’sız FDA onaylı yüz bölgeleri için özel geliştirilen dolgular ile cerrahi operasyon olmadan kişi yüzünde memnun olmadığı bölgeleri istediği şekilde daha orantılı ve daha estetik gösterebilir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu ile kişi asimetrik ve hacimsiz dudak görünümünü düzeltir. Kişinin isteği doğrultusunda bir çok farklı dudak dolgusu tekniği ile istenilen dudak hacmi ve formu elde edilir.

Yüze Dolgu İşlemleri
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

  Yüze Dolgu İşlemleri Nelerdir

  yüz dolgusu

  Temel maddesi hyaluronic asit olan BDDA’sız FDA onaylı yüz bölgeleri için özel geliştirilen dolgular ile cerrahi operasyon olmadan kişi yüzünde memnun olmadığı bölgeleri istediği şekilde daha orantılı ve daha estetik gösterebilir.

  • Burun dolgusu ile burun kemerinde kemikli ve asimetrik görünüm düzeltilir, burun ucu görünümü yükseltilebilir. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.
  • Nazolabial dolgu ile kişi belirgin nazolabial hattı görünümünden kurtulabilir, bu şekilde daha sağlıklı, daha genç ve yorgun gözükmeyen bir görünüm elde edilir. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.
  • Elmacık (zygoma) ve yanak dolgusu ile kişiye yüz hacmi geri kazandırılır. Çökük ve hacimsiz gözüken yüz görünümü yerine daha dolgun, daha orantılı ve güzel görünen yüz hatlarına bırakılır. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.
  • Jawline ve Çene Ucu Dolgusu ile yapısı geride duran çene ve çene ucu görünümü, belirgin olmayan çene görünümü kişinin isteği doğrultusunda daha belirgin, daha orantılı ve estetik olacak şekilde şekillendirilir. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.
  • Dudak Dolgusu ile kişi asimetrik ve hacimsiz dudak görünümünü düzeltir. Kişinin isteği doğrultusunda bir çok farklı dudak dolgusu tekniği ile ( russian lips vb. ) istenilen dudak hacmi ve formu elde edilir. Dudak dolgusu ile dudaktaki kırışıklıklar da düzeltilerek daha genç bir dudak görünümü elde edilir, dudak kontürü belirginleştirilir. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.
  • Gözaltı ışık dolgusu ile göz altındaki torbalanmalar, çukurlaşmalar, morluklar ve yorgun görünüm tedavi edilir. Bölge lokal olarak uyuşturulduktan sonra işlem süresi ortalama 20 dakikadır. İşlem sonrası kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Kalıcılık süresi ortalama 1 senedir.

  Tüm dolgu işlemlerinden sonra hamam, sauna, termal sular gibi sıcak alanlardan 2-3 hafta süre ile uzak durulması gerekir ve işlem sonrası 1. gün yüze su değdirilmemesi tavsiye edilir.

  telefon
  whatsapp