Skip to content Skip to footer

Kol Germe – Bacak Germe – Uyluk Germe

Kol Germe - Bacak Germe - Uyluk Germe

Kol ve Bacaklarınızdaki Sarkmadan Kurtulun!

Operasyon Süresi

2 - 3 SAAT

Taburcu
Süresi

1 GÜN

İyileşme
Süresi

20 GÜN

Kol Germe - Bacak Germe - Uyluk Germe
Genç Bir Görünüm İçin Maje Clinic Hizmetinizde

Kol - Bacak - Uyluk Germe Estetiği

Kol Germe, Bacak Germe ve Uyluk Germe hizmetlerimizle, daha sıkı ve genç bir görünüme kavuşun. Uzman cerrahlarımız, fazla deriyi alır ve dokunulduğunda sıkı bir his veren, düzgün ve tanımlanmış şekiller oluşturur. Kendinizi daha fit ve özgüvenli hissedin.

01. Kol Germe Estetiği
02. Bacak Germe Estetiği
03. Uyluk Germe Estetiği
maje clinic

Kol Germe Bacak Germe Uyluk Germe Hakkında

Kol Germe Estetiği

Kol germe operasyonu genel anestezi altında dikey ve yatay kesi yapılarak gerçekleştirilir. İz kolun alt kısmında saklanmış olur. Ancak kesinin boyutu alınacak olan derinin miktarına göre değişkenlik gösterir.

Bacak Germe Estetiği

Bacak germe operasyonu genel anestezi altında ortalama 2 saat içerisinde gerektiği durumlarda liposuction eşliğinde başarılı bir şekilde tamamlanır.

Uyluk Germe Estetiği

Uyluk germe operasyonu üst bacak ve iç bacak bölgesinde olan sarkma problemi için yapılan bir operasyondur. Sarkma miktarı az ise kesi izi genellikle kişinin iç çamaşırı bölgesinde saklı olur.

Kol Germe - Bacak Germe - Uyluk Germe
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

  Kol & Bacak & Uyluk Germe

  kol germe estetiği ameliyatı

  Özellikle fazla kilolu olup hızlı kilo verildiğinde vücudun bir çok bölgesinde sarkma yaşanması normaldir. Bu bölgeler karın ve bel bölgeleri ile beraber kol, bacak, uyluk bölgeleri olabilir.

  Germe ameliyatlarında iz kalması normaldir, çünkü hem enine hem boyuna sarkmış olan deri bölgesi kesilir. Eğer birden fazla bölge operasyon geçirecekse ameliyat 2-3 saat sürer ve fazla yağ dokusu var ise liposuction operasyonu ile kombine olarak gerçekleştirilir.

  Kol – Bacak – Uyluk Germe Operasyonu Kimlere Yapılabilir?

  • Hızlı kilo verenler,
  • Sağlıklı diyet ve egzersize rağmen yine de istediği sıkılığa ve kiloya ulaşamamış olanlar,
  • Yaşa bağlı olarak yer çekiminin de etkisi ile sarkma yaşayanlar,
  • Ve vücudunda sarkma olan 18 yaş ve üzeri kişiler doktor ile danışarak bu operasyonu gerçekleştirebilir.

  Kol Germe Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilir?

  Kol germe operasyonu genel anestezi altında dikey ve yatay kesi yapılarak gerçekleştirilir. İz kolun alt kısmında saklanmış olur. Ancak kesinin boyutu alınacak olan derinin miktarına göre değişkenlik gösterir. Eğer yağlanma fazla ise liposuction eşliğinde ameliyat tamamlanır. Operasyon yaklaşık 2 saat sürer ve kişi 1 gün hastanede kalır. Ameliyat sonrası 2. veya 3. gün kişi günlük hayatına dönüş yapabilir. Operasyon sonrası 1 ila 2 hafta içerisinde kesilerde iyileşme ve oluşan morluk ve ödemlerde azalma gözlemlenir. Kişi 2 ay kadar ağır egzersiz yapmamaya özen göstermelidir.

  Bacak Germe Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilir?

  bacak sarkması estetiği

  Bacak germe operasyonu genel anestezi altında ortalama 2 saat içerisinde gerektiği durumlarda liposuction eşliğinde başarılı bir şekilde tamamlanır. Bacak germe ameliyatında kesiler hem yatay hem de dikey olarak açılır. Hasta genelde operasyon sonrası 2. gün hastaneden ayrılır. Operasyon sonrası ilk 2-3 hafta ağır hareketlerden kaçınmalı, bacaklar zorlanmamalıdır.

  Uyluk Germe Operasyonu Nasıl Gerçekleştirilir?

  Uyluk germe operasyonu üst bacak ve iç bacak bölgesinde olan sarkma problemi için yapılan bir operasyondur. Sarkma miktarı az ise kesi izi genellikle kişinin iç çamaşırı bölgesinde saklı olur. Sarkan deri miktarı fazla ise hem dikey hem yatay olarak kesi atılır. Eğer yağ dokusu fazlalığu var ise liposuction ile kombine şekilde gerçekleştirilir. Operasyon genel anestezi altında ortalama 2 saat sürer ve başarı ile Operasyon sonrası 2. gün hastaneden çıkış yapılabilir ve kişi ameliyatın 3. günü duşa girebilir. Operasyondan 1 hafta sonra iş hayatına ve günlük aktivitelere geri dönüş yapılabilir. Kişi 2-3 ay kadar ağır egzersizden kaçınmalıdır.

  Germe ameliyatları eğer cerrah tarafından uygun görülürse liposuction ile eş zamanlı olarak beraber gerçekleştirilebilirler.

  telefon
  whatsapp