Skip to content Skip to footer

Facedetox

Facedetox

Sıkı ve Parlak Ciltler!

Operasyon Süresi

1 SAAT

Taburcu
Süresi

AYNI GÜN

İyileşme
Süresi

7 GÜN

facedetox uygulaması
Cildiniz Genç ve Pürüzsüz Görünsün!

Facedetox

Facedetox hizmetlerimizle, cildinizi toksinlerden arındırın ve yenileyin. Özel formüllerimizle cildinizi temizleyerek, daha sağlıklı ve canlı bir görünüm elde edin. Cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarın ve gençleşin. Detoksifikasyonun cildinizi nasıl yenileyebileceğini keşfedin.

01. Facedetox Uygulaması
02. Cilt Gençleştirme
maje clinic

Facedetox Hakkında

Facedetox Nedir?

Doğal vitamin içerikleri kullandığımız iki kürden oluşan tek seanslık işlemimiz ile ciltteki mat, yorgun ve sağlıksız görünüm yok edilirken aynı zamanda kırışıklık görünümü hafifletilir, cilt kaybettiği elastikiyetini ve parlaklığını geri kazanır.

Facedetox Nasıl Yapılır?

Cilt anestezi kremi ile uyuşturulduktan sonra mikroiğneler ile ciltte mikrokanallar açılır ve kontrollü hasar verilir. Bu şekilde cilde kendini onarma uyarısı verilmiş olur ve cildin ihtiyacı olan doğal vitamin içerikleri cildin altına bırakılır.

facedetox randevu al
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

    Facedetox

    facedetox uygulaması nedir

    Facedetox işlemimiz kurumumuzun geliştirdiği yine kurumumuza patentli bir uygulamadır. Doğal vitamin içerikleri kullandığımız iki kürden oluşan tek seanslık işlemimiz ile ciltteki mat, yorgun ve sağlıksız görünüm yok edilirken aynı zamanda kırışıklık görünümü hafifletilir, cilt kaybettiği elastikiyetini ve parlaklığını geri kazanır. Cilt anestezi kremi ile uyuşturulduktan sonra mikroiğneler ile ciltte mikrokanallar açılır ve kontrollü hasar verilir. Bu şekilde cilde kendini onarma uyarısı verilmiş olur ve cildin ihtiyacı olan doğal vitamin içerikleri cildin altına bırakılır. İşlem sonrası ilk 2 gün cilde su değmemelidir ve 1 haftalık iyileşme süreci boyunca makyaj yapılmaması tavsiye edilir. 1 haftalık iyileşme sürecinin sonunda cilt alttan üste yenilenmiş, parlak, sağlıklı ve daha genç bir görünüme kavuşur.

    telefon
    whatsapp