Skip to content Skip to footer

Argon Plazma Liposuction

Argon Plazma Liposuction Yağ Alma

Fazlalık Yağlarınızdan Liposuction İle Kurtulun!

Operasyon Süresi

1 - 2 SAAT

Taburcu
Süresi

1 GÜN

İyileşme
Süresi

20 GÜN

Argon Plazma Liposuction
Muhteşem Görünen Vücut İçin Maje Clinic Hizmetinizde

Argon Plazma Liposuction

Argon Plazma Liposuction hizmetlerimizle, inatçı yağları ve fazla deriyi nazikçe ve etkili bir şekilde alın. Yenilikçi teknolojimiz, istenen vücut şeklini oluştururken aynı zamanda cildinizi sıkılaştırır. Daha düzgün, tanımlanmış ve genç bir görünüm için bizimle iletişime geçin.

01. Argon Plazma Liposuction
02. Yağ Alma Ameliyatı
maje clinic

Argon Plazma Liposuction Hakkında

Argon Plazma Liposuction Nedir?

Bel, basen, göbek bölgesindeki fazlalık yağlardan kurtulmak ve vücut ile orantılı bir görünüm sağlamak için başvurulan yöntemlerden bir diğeri de argon plazma liposuction tedavisidir. Bölgesel incelmenin sağlandığı alanlarda vaser liposuction sonrası tıpkı bir lazer ışını etkisi gösteren plazma ışığı kullanılmaktadır.

Argon Plazma Liposuction
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

    Argon Plazma Liposuction

    Argon Plazma

    Bel, basen, göbek bölgesindeki fazlalık yağlardan kurtulmak ve vücut ile orantılı bir görünüm sağlamak için başvurulan yöntemlerden bir diğeri de argon plazma liposuction tedavisidir. Bölgesel incelmenin sağlandığı alanlarda vaser liposuction sonrası tıpkı bir lazer ışını etkisi gösteren plazma ışığı kullanılmaktadır. Liposuction ameliyatlarının diğer türlerinden çekinenler için ideal bir yöntem olduğunu söylemek mümkündür. Plazma liposuction ameliyatı ile vücudun herhangi bir bölgesinde birikmiş olan yağlar arındırılarak, gevşemiş bölge de sıkılaştırılarak, düzgün görünümlü ve orantılı vücut hatları elde edilmiş olur. Diğer liposuction türlerine göre daha maliyetli bir operasyondur çünkü iyileşme çok daha kısa sürede tamamlanmış olur.

    telefon
    whatsapp