Skip to content Skip to footer

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Kırışıklara ve Sarkmalara Veda Edin!

Operasyon Süresi

1 SAAT

Taburcu
Süresi

AYNI GÜN

İyileşme
Süresi

7 GÜN

Ameliyatsız Yüz Germe
Kırışlıklarınızdan Ağrısız ve Acısız Kurtulun!

Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği hizmetlerimizle, daha genç ve enerjik bir görünüm elde edin. Uzmanlarımızın uyguladığı güvenli ve minimal invaziv tekniklerle, cildinizin sıkılığını ve esnekliğini yeniden kazanın. Ameliyat gerektirmeyen, hızlı ve etkili bir gençleşme için bizimle iletişime geçin.

01. Ameliyatsız Yüz Germe
02. Sıvı Yüz Germe
03. İp Askı İle Yüz Germe
maje clinic

Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız yüz germe operasyonları, cerrahi yöntemlerle gerçekleştirilmez. Ortalama 30 yaş ve üzeri kişilere, ameliyat tercih etmeyen kişilere rahatlıkla uygulanabilir.

İp Askı Yöntemi Nedir?

İp askı tekniği ile yüz germe işlemi yüzünde yanak sarkması gözlemleyen, göz çevresinin daha gergin olmasını isteyen, çenedeki sarkık yapıdan şikayetçi olan 18 yaş ve üzeri kişilere gerçekleştirilebilir.

ameliyatsız yüz germe estetiği randevu al
Randevu almak için randevu formumuzu doldurabilirsiniz veya telefon ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medikal Estetik Operasyonları

Randevu Talep Formu

  Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği

  sıvı yüz germe estetiği

  Ameliyatsız yüz germe operasyonları, cerrahi yöntemlerle gerçekleştirilmez. Ortalama 30 yaş ve üzeri kişilere, ameliyat tercih etmeyen kişilere rahatlıkla uygulanabilir. Eğer kişi yaşlanma evresinin ileri aşamalarında değil ise bu operasyonlar rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

  Sıvı Yüz Germe İşlemi

  Yaşlanma sürecinin ileri aşamalarında olmayan, elastikiyet ve kollajen miktarının azalmasına bağlı olarak yüz dokusunda hafif-orta şiddetinde sarkma yaşayan kişiler sıvı yüz germe işlemi için uygundur.İşlem sırasında ince kırışıklıklar açılır, hafif sarkmalar toparlanarak cilt görünümü gençleştirilir ve toparlanır.

  Sıvı Yüz Germe İşlemi Nasıl Yapılır?

  Sıvı yüz germe operasyonu dolgular ve mezoterapi içerikleri ile kombine bir karışım ile gerçekleştirilebilir. Dolgu olarak genelde hyaluronic asit bakımından zengin dolgular kullanılır ve bu da ciltte elastin ve kollajen görevi görür. Deri yüzeysel bir şekilde uyuşturulur ve 30 dk ile 1 saat aralığında tamamlanır. İşlem sonrası 24 saat su değdirmemeye özen gösterilmelidir. İşlem yapıldıktan sonra günlük hayata devam edilebilir ve kişi planladığı aktivite ve gezileri gerçekleştirebilir. Sıvı yüz germe işlemi ortalama 1 ile 1.5 yıl arasında kalıcılık gösterir ve takviye işlemler ile kalıcığı çok daha uzun sürelere yayılabilir.

  Sıvı Yüz Germe İşlemi Yüzde Nasıl Bir Etki Sağlar?

  • Kırışıklık görünümünü giderir,
  • Cildin kaybolan nemi geri kazandırılır,
  • Çökmüş yanak görünümünü yükseltir,
  • Sarkmış çene, yanak ve göz çevresi görünümü düzeltir,
  • Cilde sağlıklı ve dolgun bir görünüm verir.

  İp Askı Yöntemi İle Yüz Germe

  iple yüz germe estetiği

  İp askı tekniği ile yüz germe işlemi yüzünde yanak sarkması gözlemleyen,göz çevresinin daha gergin olmasını isteyen,çenedeki sarkık yapıdan şikayetçi olan 18 yaş ve üzeri kişilere gerçekleştirilebilir. Kişinin alınan yaş ile doğru orantılı yaşlanması mümkün olduğu gibi, bazı durumlarda ise genetik koşullar nedeni ile erken yaşta sarkmalar gözlemlenebilir. Bu durumlarda ameliyatsız yüz germe işlemi olan ip askı yöntemi ile ciltteki deformasyon ve sağlıksız görünüm düzeltilebilir. Kalıcılık süresi ile en çok tercih edilen ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden biridir.

  İp Askı İle Yüz Germe İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

  İp Askı tekniğinde kullanılan ipler çözünebilir yani geçici veya daha kalıcı olabilir. İşlem cildin lokal olarak uyuşturulması ile başlar ve ortalama 30 dk içerisinde tamamlanır. İpler yapısı gereği özel bir dokuya sahiptir ve bu yüzden deri altına tutunur ve istenilen gerdirme efektini rahatlıkla oluşturulur. İpler cildin altından özel bir iğne ile geçirilir ve gerdirme yönüne doğru genellikle kulak üstündeki saçlı bölgeye tutturulur, bu şekilde dikişe gerek kalmadan işlem başarılı bir şekilde tamamlanır. İşlem sonrası günlük hayata hemen devam edilebilir ancak bir hafta kadar bir süre yüz yogası, yüz masajı ve ağır egzersiz tarzı aktivitelerden kaçınılmalıdır. İp askı tekniği ile yüzdeki gerilme etkisi işlem sonrası hemen kendini gösterir. İşlemin kalıcılık süresi eğer daha kalıcı bir ip kullanılmış ise 2-3 yıldan fazladır, eğer geçici ipler kullanılmış ise ortalama 1-2 yıl kalıcılık gösterir. Bu süreler kişinin metabolizma hızı ve yaşına bağlı olarak artıp azalabilir.

  İp Askı Yöntemi Yüzde Nasıl Bir Etki Sağlar?
  • Kırışıklıklar açılır,
  • Yüzdeki sarkmış doku toparlanır ve gençleşmiş olur,
  • Daha gergin ve parlak bir cilt yapısına ulaşılır,
  • Kişinin yaşlanma belirtilerini geri sarar ve cilt daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.
  telefon
  whatsapp